Özel Direksiyon Dersi

1Yeni Yıldız Sürücü Kursu; işe yıllarını vermiş hocalarımızla şuan istanbul genelinde en çok tercih edilen ve en çok özel direksiyon dersi veren kurumların başında gelmekteyiz. Bu güne kadar 3700 kişi kayıtlı özel ders öğrencimizle, 12 bin saat kadarda direksiyon ders saatine ulaşmış bulunmaktayız.

bayan-hocadan-direksiyon-egitimiEĞİTİMLER HANGİ SAATLER ARASI YAPILMAKTA ?
Direksiyon eğitim programı tamamen sizin boş günlerinize ve saatlerinize göre belirlenmekte olup, haftanın her günü (Çarşamba Hariç) akan trafikte eğitim yapma olanağımız bulunmaktadır. Hafta içi veya Hafta sonu sabah 09:00 akşam 18:00’e kadar eğitimler verilmektedir.

Randevu programı hafta sonlarıda dahil 09:00-11:00 , 11:00-13:00 , 14:00-16:00 , 16:00-18:00 saatler arasında olmaktadır.
NASIL RANDEVU ALABİLİRİM ?
Gelmek istediğiniz gün ve saati kursumuzu arayarak veya kursumuza gelerek randevu talep edebilirsiniz ancak randevunun yazılabilmesi için mutlaka kaç ders randevu alınacaksa ücreti ödenmiş olması gerekmektedir. Nakit, Eft , Havale veya K.Kartı tek çekim veya K.Kartı taksitli olarak ödenebilir.

EĞİTİMLER NEREDE BAŞLIYOR VE NEREDE BİTİYOR ?
Eğitimler kursumuzun önünde başlıyor ve yine kursumuzun önünde bitmektedir. Kursumuzda eğitimler çok yoğun olduğundan başka noktalardan alma hizmeti veremiyoruz.

EĞİTİMLER NEREDE YAPILMAKTA ?
İlk olarak trafiğin daha müsait alanlarında kullanılmakta daha sonra kişinin durumuna göre trafiğin daha yoğun olduğu minibüs yolu, e5 gibi yollarada sürüş yapmaktayız.arabakullan8

KAÇ SAATTE TRAFİĞE ÇIKABİLİRİM ?
Kişinin tek başına araç kullanacak duruma gelmesi kişiye göre değişmekle birlikte ortalama 10 saati bulmaktadır. Otomatik vitesli araçlarda bu süre biraz daha kısa sürebilir.

PAKET PROGRAMDA HANGİ EĞİTİMLER VAR ?
10 Saatlik programda akan trafikte sahilyolu, minibüs yolu, e5, dar ara sokaklar ve iki araç arasına park çalışması (yan ve dikine park çalışması) yapılacaktır. Eğitim süresince kişi aşırı heyecanlı ise e5 gibi daha hızlı gidilen yollarada sıkıntılar yaşıyorsa veya parkda başarılı olamamışsa eğer isterse indirime girmiş ücretten faydalanıp eğitime devam edebilir. Daha çok kullanacağınız istikametleri eğitimler sırasında bizimle paylaşırsanız durumunuza göre o yönlerede gidilebilir.

KENDİ ARACIMDA EĞİTİM ALABİLİRMİYİM ?

Direksiyon eğitimleri gerekli teknik donanıma sahip kurs araçları ile yapılabilmektedir. Mevcut yönetmelik ve mevzuat özel aracınızla eğitim almanıza izin vermemektedir.
Bir dersimiz 1 Saat 100 TL’dır. Eğitimlerimiz günde 2 ders saati olarak düzenlenmektedir. Paket program dahilinde indirime girmiş eğitim ücretleri kaç saat alınacaksa tamamı peşin veya kredi kartı ile ödenmelidir.

arabakullan6Otomatik vites aracımız mevcuttur. Otomatik vitesli araçla araba kullanma eğitimi verilir.

Ehliyet ve özel direksiyon dersi almış öğrencilerimizin yazmış oldukları yorumlar bu bölümdedir sizde aldığınız eğitimden sonra olumlu veya olumsuz görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Otomatik araçlarda park konusunda yardımcı olacağını düşündüğümüz Dr. Parking 4 oyunu tavsiyemizdir.

Go to Top